KSHMR i Martin Garrix planują współpracę?

24 Mar 2016

martin-garrix-kshmr-collab-news

Przeglądając media społecznościowe typu Facebook lub Twitter, można się natknąć na ciekawe informacje i ciekawostki. Niektórzy producenci chętnie odpowiadają na pytania fanów, podają dalej filmiki ze swoich koncertów, czy po prostu dziękują za miłe słowa. Bez wątpienia królem Twittera jest Deadmau5, jednak dzisiejszy wpis nie dotyczy jego osoby. Zastanawiałem się czy ten news nie jest nieco naciągany, ale później przypomniałem sobie ile collabów rozpoczęło się prostego komentarza i doszedłem do wniosku, że warto o tym napisać.

Jeśli śledziliście relację z Ultra Music Festival 2016 to zapewne wiecie, że Martin Garrix zamykał pierwszy dzień festiwalu. Holender zaprezentował mnóstwo nowych utworów i tym samym dotrzymał obietnicy związanej z dużą ilością nowych materiałów. Część z nich opisał lub w jakiś sposób wcześniej wyjawił kogo dotyczą, ale część jest owiana tajemnicą. Jeden z fanów pogratulował Martinowi wspaniałego collabu z KSHMR. Problem polega na tym, że nie współpracował on z indyjskim producentem. Niles szybko podłapał temat i zupełnie na ludzie zaproponował, aby wspólnie stworzyli utwór, a na dodatek wyraził podziw dla występu Martina.

Co prawda, KSHMR zremiksował utwór Martina i MOTi’ego “Virus”, ale nie była to bezpośrednia współpraca. Biorąc pod uwagę, że Garrix jest teraz niezależnym producentem, to collab z KSHMR wydaje się całkiem realny. Ciekawie zapowiada się ten rok!

“Nie zrobiłem utworu z KSHMR… Może w przyszłości” – Martin Garrix

“Sprawmy, aby to się stało, tak swoją drogą epicki set” – KSHMR

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.