KSHMR przejął Instagrama Spinnin Records na jeden dzień. I zrobił to dobrze!

7 Wrz 2016

kshmr_ep

Co kilka dni na social mediach największej EDMowej wytwórni na świecie, czyli Spinnin’ Records, pojawiają się producenci właśnie z tej stajni. Najczęściej “przejęcie” Snapchata czy Instagrama ma miejsce przy okazji nowych wydań w tejże wytwórni. Podobnie było i tym razem.

W poniedziałek, w głównym labelu Spinnin’ KSHMR oraz australijska DJka i producentka Tigerlily wydali wspólny utwór pod tytułem “Invisible Children”. Z tej okazji we wtorek Niles Hollowell-Dhar “przejął” na jeden dzień konto na instagramie wytwórni. I, tak jak w tytule już wspomniałem, zrobił to w naprawdę dobrym stylu.

Oprócz krótkiej opowieści na temat swojego ostatniego singla…

…oraz przypomnienia poprzednich utworów producenta…

This is Kashmir from my Paradesi EP. You can download the full EP here for free: tinyurl.com/ParadesiEP -@KSHMR #KSHMRtakeover

Film zamieszczony przez użytkownika Spinnin’ Records (@spinninrecords)

…pojawiła się rzecz, która może imponować na tle innych gościnnych występów gwiazd muzyki EDM w social mediach Spinnin. Bowiem KSHMR postanowił urządzić sesję Q&A na tematy związane z produkcją muzyki.

I’ll be responding below to any production questions you have. Try to be as specific as possible, thanks and respect -@KSHMR #KSHMRtakeover

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Spinnin’ Records (@spinninrecords)

Dodatkowo zapowiedział on tutoriale w formie video, w których producent ma zamiar pokazać techniki, któych używał przy produkcji swoich utworów. Ponadto, opublikował on link do wszystkich swoich produkcji dotąd wydanych jako free download.

Akcje typu “Instagram Takeover” na social mediach Spinnin’ Records mają miejsce nie od dziś, i nie piszemy o każdej takiej sesji, bowiem z reguły przedstawiają one zapowiedzi najnowszego singla czy zdjęcia i nagrania z imprez, na których goście ostatnio grali. Jednak tutaj mamy do czynienia z bardzo przyjemnym wyjątkiem, który warto było uwypuklić. Oby więcej takich!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor