KSHMR zapowiedział nowy utwór!

3 Lut 2017

kshmr-zapowiedź-facebook-news
KSHMR jest jednym z najbardziej lubianych i szanowanych ostatnimi czasy producentów EDM. Dla Amerykanina indyjskiego pochodzenia 2016 rok był pasmem niekończących się sukcesów. Praktycznie każdy jego numer był wielkim hitem muzyki EDM.

Niles Hollowell-Dhar, bo tak nazywa się KSHMR, co chwila zaskakuje słuchaczy nowymi produkcjami, które są świeże i oryginalne. Ma niewątpliwy talent do tworzenia wspaniałych melodii, co udowodnił po raz kolejny kilka dni temu na swoim Facebooku.

Trwający 16 sekund, idealnie wpisujący się w indyjską stylistykę, fragment ukazuje melodię, która zapewne znajdzie się na breaku. Co urodzi się z tego motywu – zapewne dowiemy się za jakiś czas. Na ten moment zapowiada się to bardzo ciekawie!

Working on new music

Posted by KSHMR on Freitag, 27. Januar 2017

 

Jak słychać, w 2017 roku jego kariera może nabrać jeszcze większego tempa. Kawałek nie ma jeszcze nazwy i daty premiery. Pozostaje więc czekać z niecierpliwością na kolejne wieści z obozu KSHMR’a!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.