KSHMR opłacił bilet na samolot i koncert dla jednego ze swoich fanów

3 Sty 2016

kshmr-zapowiedź-facebook-news

Topowe gwiazdy świata elektronicznej muzyki cały czas są w trasie i występują w różnych zakątkach naszego globu. Oprócz tego, że koncerty są ich głównym źródłem utrzymania, to dzięki temu mają również kontakt ze swoimi fanami. Muzyka dociera do wszystkich ludzi, zarówno tych zamożnych, jak i biedniejszych. Nie każdy ma pieniądze na zakup biletu na samolot i występ ulubionego DJ-a. Czasem trzeba po prostu odpuścić, a czasem mieć trochę szczęścia. Kiedyś takowe miał jeden z fanów Martina Garrixa, który może pochwalić się darmowym biletem na wszystkie jego występy.

Tym razem los uśmiechnął się do Petera Johna, który na Twitterze występuje pod nickiem Hetrochrome. KSHMR zapytał go, czy pojawi się na jego występie w Bengaluru. Ten szczerze odpowiedział, że nie ma pieniędzy. I tak to się zaczęło. Poniżej możecie przeczytać całą rozmowę, która (spoiler!) kończy się “happy endem”.

“@Hetrochrome, będę dziś wieczorem w Bengaluru, przyjdziesz na mój występ?” – KSHMR

“@KSHMR, nie bracie! Prawda jest taka, że nie mam kasy” – Hetrochrome

“@Hetrochrome, ile kosztuje bilet na samolot?” – KSHMR

“@KSHMR, około 10 tysięcy bracie” – Hetrochrome

“@Hetrochrome, czyli 150$? Czy będziesz miał gdzie przenocować, jeśli kupię Ci bilet na samolot?” – KSHMR

“Tak, moi krewni tam mieszkają!” – Hetrochrome

Później nastąpił fragment rozmowy z przelewaniem pieniędzy na PayPal, gdzie Peter musiał założyć konto i podać Nilesowi dane. W finale, pieniądze znalazły się na jego koncie, wsiadł w samolot i udał się do Bengaluru. W międzyczasie okazało się, że impreza odbędzie się w innym miejscu. KSHMR obiecał informować na bieżąco Petera poprzez Twittera.

https://twitter.com/Hetrochrome/status/682604036588089344

“Ok! Jesteśmy w Bengaluru!” – Hetrochrome

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.