KSHMR – Paradesi EP

8 Lip 2015

kshmr-paradesi-ep-premiera

KSHMR, to producent, który potrafi zachwycić swoim stylem. Każdy jego utwór posiada oryginalny klimat. Wielu słuchaczy EDM kojarzy jego najpopularniejsze kawałki jak “Secrets” czy “Burn”, które nadal goszczą na wielu playlistach. Warto zaznaczyć, że Niles (KSHMR) jest otwarty na różne gatunki muzyczne w tym m.in Melbourne, Progressive House i Electro House. Współpracował z producentami takimi jak R3HAB, Tiesto czy Firebeatz.

W jednym z niewielu wywiadów powiedział:

“Nie okazywałem zbyt dużo emocji gdy stałem na scenie UMF. W większości przelewam je w studio w muzykę abyście i wy mogli poczuć to co ja, mogąc robić to co kocham” – KSHMR

Na jego profilu SoundCloud pojawiła się długo wyczekiwana EP-ka “Paradesi”. Napisałem długo wyczekiwana, ponieważ była dostępna tylko dla tych, którzy zakupili jego poprzedni utwór “Jammu”. Producent zamieścił w niej intro i trzy utwory, które klimatem nawiązują do południowej Azji. Zachęcam was do przesłuchania wszystkich czterech utworów, bo zdecydowanie warto!

Tutaj możecie odsłuchać wcześniej wspomniany utwór “Jammu”:

KSHMR: Facebook | SoundCloud

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.