KSHMR rozwija skrzydła. Już jutro otwarcie nowego labelu… i nie tylko!

20 Lip 2017

kshmr_new_track_free_download

Już naprawdę ogromnymi susami zbliżamy się do kolejnej edycji Tomorrowland, podczas której z pewnością – zważywszy na rangę wydarzenia – usłyszymy masę premierowych produkcji. Ale zanim to, to warto zajrzeć na część sceny EDM, w której rządzą klimaty rodem z Indii. Niepodzielnym królem jest tu KSHMR, u którego ostatnio sporo się dzieje.

Zaczynamy od kwestii czysto muzycznych. W ostatnich tygodniach, Amerykanin zaprezentował sporo nowej muzyki. Najpierw singiel pod tytułem “Harder”, powstały we współpracy z Tiesto, zaś w tym tygodniu, tuż przed premierą kolejnego sezonu “Gry o Tron”, premierę miała nowa wersja głównego motywu serialowego hitu. Moim zdaniem jest to czarny koń tych wakacji, jeśli chodzi o brzmienia Bigroom. Zresztą, posłuchajcie sami.

Ale to jeszcze nie koniec nowości! Już od jutra, co tydzień, będą wydawane kolejne utwory Nilesa, które w ostatecznym rozrachunku złożą się na EP-kę o nazwie “Materia”. Pierwsza z nich to collab z Maurice Westem, który nosi tytuł “Festival Of Lights”. Cała EP-ka wyjdzie nakładem nowego sublabelu Spinnin’, za który odpowiada KSHMR we własnej osobie. Wytwórnia nosi nazwę “Dharma Worldwide”, a zapowiedź dotycząca otwarcia działalności pojawiła się na social mediach producenta.

Osobiście do trendu zakładania sublabeli przez producentów, którzy aktualnie są na topie, mam dosyć mieszane podejście…

wincy

…niemniej jednak, po dłuższym zastanowieniu, dochodzę do wniosku, że akurat w tym wypadku osobna wytwórnia jak najbardziej ma sens. I tak, wiem – wielu z Was już się przejadły hinduskie brzmienia, niemniej jednak warto mieć świadomość, iż nadal jest wielu fanów takiej twórczości. Tak więc KSHMR o powodzenie swojej inicjatywy nie musi się martwić.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor