KSHMR udostępnił siódmy epizod “Welcome To KSHMR”

17 Mar 2016

welcome-to-kshmr-7-news

Każdy kto choć trochę interesuje się EDM, słyszał o charakterystycznym aliasie KSHMR. Jakiś czas temu, Amerykanin indyjskiego pochodzenia postanowił wyjść z cienia i z mało znanego producenta, stał się gwiazdą elektronicznej muzyki. Co prawda, wcześniej działał w zespole The Cataracs, jednak mam wrażenie, że dopiero teraz odnalazł właściwą ścieżkę, która daje mu satysfakcję i spełnienie. Najlepszym dowodem jest jego muzyka, która podbija serca fanów na całym świecie. Po części jest to zasługa talentu, oryginalnych melodii i otwartości na współpracę z innymi artystami, ale też fantastycznego podejścia do ludzi, które widać na jego mediach społecznościowych.

Wszystkich, którzy czekali na nowe utwory KSHMR-a ucieszy fakt, że będzie on gwiazdą tegorocznej edycji Sunrise Festival. Nie jest to jedyna impreza na jakiej wystąpi, bo prawdopodobnie zobaczymy go również podczas transmisji z Ultra Music Festival. W ramach przygotowań warto przesłuchać nowy epizod “Welcome to KSHMR”. Jest to seria setów, która Niles udostępnia na YouTube co kilka miesięcy. Najnowszy mix oznaczony jest numerem siedem i zawiera mnóstwo jeszcze niewydanych utworów.

Poniżej znajdziecie link do odsłuchu oraz wstępną tracklistę. Część tytułów, to domysły, ale daje ona pogląd na rozwój kariery KSHMR-a.

Tracklist:

01. Future World Music – Final Seconds
[00:26] KSHMR – ID
[01:52] KSHMR & Kyfra – ID
[03:19] Vicetone & KSHMR – Phoenix (Working Title)
[06:40] KSHMR – ID
[09:44] KSHMR & Deorro – ID
[11:16] KSHMR & Breathe Carolina – ID
[12:50] REEZ & KSHMR – ID
[14:17] KSHMR – Dead Man’s Hand (VIP Ecstasy Of Gold Version) [SPINNIN’]
[16:02] ID – ID
[19:23] KSHMR & Felix Snow feat. Madi – Touch (VIP Mix) [SPINNIN’]
[22:43] ID – ID
[26:30] KSHMR & Felix Arlo & Esko & Angela – Chile
[27:50] Marnik – Shinobi (KSHMR Edit) [DIM MAK]
[29:26] KSHMR & Snails – ID
[31:07] Borgeous – Sins (KSHMR Remix) [FREE]
[35:00] KSHMR & Galantis – ID

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor