KSHMR wyznał kto jest współodpowiedzialny za jego sukces

21 Sty 2016

kshmr-zapowiedź-facebook-news

Prowadząc Essential Music mam możliwość śledzić większość wydarzeń związanych z EDM. Odbywa się wiele muzycznych premier, organizowane są coraz większe festiwale, ale zdarzają się również kłótnie i dramaty. W tym wszystkim najważniejsze są emocje. To one sprawiają, że śledzimy kolejne wiadomości, słuchamy muzyki i stajemy się częścią jakiejś kultury.

Szczególną radość sprawia mi dzielenie się motywującymi wpisami. Staram się je wyszukiwać i tłumaczyć, tak aby dotarły do jak największej ilości osób. Coraz więcej artystów otwiera się w wywiadach i dzieli się swoimi doświadczeniami. Bycie gwiazdą niesie ze sobą wiele profitów, ale jest też znacznym ciężarem, który czasem przytłacza. Mogę się założyć, że dosłownie każdy producent muzyczny, miał moment zwątpienia w swoje możliwości. Jedni starają sobie sami poradzić, a inni korzystają z pomocy bliskich osób.

Tutaj dotarliśmy do wyjaśnienia tytułu tego wpisu. KSHMR postanowił podziękować Jornowi, który na co dzień pracuje w Spinnin’ Records. Zajmuje on się wspieraniem i rozwojem młodych talentów, jak i również czuwa nad stroną artystyczną produkowanych utworów. Okazuje się, że jest on współodpowiedzialny za takie hity, jak “Secrets” czy “Jammu”. Niles przyznał, że wiele zawdzięcza temu człowiekowi, który wspiera go w trudnych chwilach i motywuje do pracy.

O ile KSHMR wyraził szacunek dla Jorna, o tyle ja wyrażam szacunek dla nich obu. Niles kolejny raz pokazał, że ma zupełnie inne podejście do muzyki, ale i relacji z ludźmi. Darmowe utwory, konkursy, aktywne prowadzenie mediów społecznościowych, raz nawet zapłacił za bilet na koncert dla jednego z fanów. Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!

“To jest Jorn Heringa. Wspiera mnie od samego początku, gdy stałem się KSHMR. Nawet wtedy, gdy byłem skrajnie sfrustrowany i czułem, że nie dam rady zrobić kolejnego utworu, pomagał mi i mnie wspierał. Na wiele sposobów, jest on współtwórcą ‘Secrets’ i ‘Jammu”. W każdym razie, dziękuję Jorn. Szacunek.” – KSHMR

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.