KSHMR zapowiedział wspólny numer z Hardwellem. Ale to nie wszystko!

9 Lip 2017

kshmr

W ostatnich tygodniach było głośno o Nilesie Hollowell-Dhar aka KSHMR, a wszystko to za sprawą drugiego – po “Secrets” – utworu powstałego we współpracy z Tiesto. Był to zdecydowanie bardziej radiowy utwór, jeśli jednak fani mocniejszych brzmień mieliby uznać że to już koniec, i że Niles idzie w typowo komercyjne brzmienia, to byliby w błędzie – jeszcze tego lata szykuje się coś, co na pewno im się spodoba.

Na Facebooku Amerykanina pojawiła się – krótka bo krótka, ale jednak – zapowiedź nowego singla, który powstał we współpracy z Hardwellem. Kawałek ma nosić tytuł “Power” i powinien pojawić się w sklepach muzycznych już wkrótce. Szykuje się potężny banger, ale to nie jedyna dobra wiadomość dla fanów KSHMR’a!

Artysta bowiem na swoim Twitterze zapowiedział sporo nowej muzyki, która zostanie opublikowana w przeciągu najbliższych kilku tygodni!

“Nanoszę ostatnie poprawki do nowego projektu. Sporo nowej muzyki w nadchodzących tygodniach.” – KSHMR

Osobiście nie jestem zagorzałym entuzjastą stylu Nilesa. Niemniej jednak coś czuję, że “Power” w pełnej wersji z pewnością mi się spodoba. Przy okazji jestem ogromnie ciekaw – a wy, mam nadzieję wraz ze mną – co jeszcze otrzymamy od człowieka stojącego chociażby za takim przebojem, jak “Secrets”!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor