KSHMR zapowiedział prace nad nową sceną, która zadebiutuje na Sunburn Festival!

17 Gru 2016

kshmr-sunburn-goa
Niles Hollowell-Dhar aka KSHMR, czyli aktualnie jeden z najpopularniejszych aliasów na scenie EDM. Aby się tak stało, musiał pokonać on pokonać długą drogę od The Cataracs, przez ghost producing, aż do obecnej marki. Ostatnio udostępnił za darmo serię poradników i na tym nie poprzestał, bo już teraz wiemy o jego nowym projekcie sceny!

Producent takich hitów, jak “Heaven” czy “Secrets”, występuje na największych festiwalach muzyki elektronicznej, od Coachella po Tommorowland. W tym roku zawitał również do Polski na Sunrise Festival, gdzie spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem. Wywodzący się z Indii producent, z chęcią wraca na największą w tamtym rejonie imprezę, czyli Sunburn Festival. Jego poprzednie sety zawierały różnorodną muzykę EDM, od Bigroom po Progressive House. Jak przystało na twórcę z takim dorobkiem, większość tracklisty stanowiły jego własne utwory. W tym roku zagra ponownie, przy okazji ujawniając nowy wygląd sceny!

13 grudnia na swoim Inastagramie, KSHMR podzielił się wspaniałą nowiną. Okazało się, że pracuje nad projektem nowej sceny. Niestety, póki co, nie ujawniono zbyt wiele informacji na ten temat. Fani Amerykanina będą musieli zaczekać do rozpoczęcia Sunburn Festival, który będzie trwał od 27 do 30 grudnia. KSHMR kończy z przytupem ten okres, a nowa scena to pozytywny prognostyk na zbliżający się 2017 rok!


“Pracuję nad nowym show… Nagrywam i tworzę nową opowieść, która zadebiutuje ma Sunburn 2016” – KSHMR

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.