KSHMR zapowiedział nowy utwór z Crossnaders!

9 Mar 2017

KSHMR

Niles Hollowel-Dhar, znany szerzej jako KSHMR, od jakiegoś czasu bardzo rzadko wydaje swoje utwory. Kontrastuje to z latami 2014-2016 kiedy sam producent był bardzo aktywny a ilość tracków, które wydawał, przyprawiała o zawrót głowy.

Taki stan rzeczy sprawia, że wszyscy fani dobrego Bigroomu (i nie tylko) czekają z utęsknieniem na nowe produkcje Amerykanina. Tak się składa, że ich prośby zostały spełnione, a KSHMR udostępnił na swoim facebookowym profilu teaser najnowszego collabu z duetem Crossnaders, który zrobił w przeszłości kapitalny remix utworu “Dharma”.

Ponad minutowa zapowiedź zawiera spory fragment utworu, po którym już teraz możemy ocenić, że mamy do czynienia z kolejnym hitem. W “Back To Me” dużą robotę robi wokal, za który jest odpowiedzialna Micky Blue. Previewowi towarzyszy też naprawdę ciekawe, animowane wideo. Bigroomowa produkcja posiada też ciekawą melodię, która bardzo szybko wpada w ucho. Premiera już 17 marca nakładem wytwórni Spinnin’ Records. A tymczasem sprawdźcie, czy “Back To Me” od KSHMR’a i Crossnaders daję radę.

https://www.facebook.com/SpinninRecords/videos/10154480404640679/

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor