KSHMR zawita do stacji radiowych? Jego najnowszy utwór ma na to szanse!

3 Lis 2017

kshmr_new_track_free_download

Nic tak nie cieszy fanów artysty, jak informacje o jego nadchodzących dziełach. Tak się składa, że miłośnicy twórczości KSHMR nie mogą narzekać na brak wrażeń, bo Niles jest wyjątkowo produktywnym człowiekiem. Własna wytwórnia okazała się dodatkowym zastrzykiem energii, czego przykładem jest nowy utwór, który mogliśmy usłyszeć po raz pierwszy w secie Amerykanina.

KSHMR w ramach współpracy z serwisem streamingowym Saavn, zagrał lekko ponad 30 minutowy set, który był transmitowany na Facebooku. Oprócz znanych kawałków, jak “Toca” czy “Wildcard”, producent zaprezentował swój nowy utwór o nazwie “House of Cards”. Od razu mówię, że nie jest to festiwalowy killer, a zdecydowanie bardziej melodyczna i lekka kompozycja. Uroku dodaje wokal Sidnie Tipton, który idealnie podtrzymuje klimat produkcji.

Poniżej możecie przesłuchać cały set oraz wycięty fragment z nowym utworem. Myślę, że ma on potencjał do przebicia się w listach przebojów rozgłośni radiowych. Czy tak się stanie? Czas pokaże!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.