Który festiwal muzyczny musisz odwiedzić? Sprawdź “Best Festival For Me”!

3 Mar 2018

Wraz z rosnącą popularnością EDM, na świecie powstają coraz to nowe festiwale muzyczne. Oprócz topowych graczy, jak Tomorrowland czy Ultra Music Festival, które oferują cały przekrój gwiazd, wiele z wydarzeń jest nastawione na konkretne brzmienia i klimat. Jeśli szukacie tego typu imprezy, to z pomocą przychodzi nowa strona, która po zbadaniu Waszego gustu muzycznego, wskaże Wam wydarzenia warte uwagi.

Jak to działa? Sprawa jest banalnie prosta! Wystarczy, że wejdziecie na stronę bestfestivalfor.me, a następnie połączycie aplikację ze swoim kontem na Facebooku, Spotify lub Songkick. Program sprawdzi artystów, których obserwujecie, przeanalizuje line-upy festiwali i wskaże Wam te, które zawierają najwięcej artystów zgodnych z Waszym gustem.

Oczywiście w wielu przypadkach na pierwszym miejscu znajdą się topowe wydarzenia z line-upem zawierającym setki aliasów, jednak najciekawsze są te mniejsze imprezy, o których być może nie słyszeliście. Warto sprawdzić!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.