Którym znanym DJ-em jesteś? Nowy filtr podbija Instagrama!

20 Sty 2020

Od czasu do czasu pojawia się nowy filtr, który podbija Instagram Stories. Aktualnie popularny dotyczy bliskiego nam tematu, czyli producentów muzyki elektronicznej. Nakładka autorstwa “kimotionmusic” o nazwie DJ Prediction zawitała na Stories taki artystów, jak m.in. DJ Snake, Don Diablo czy Zedd. A Ty którym znanym DJ-em jesteś?

Żółty kwadracik prawdę Ci powie

Zasada działania nakładki DJ Prediction jest bardzo prosta. Wystarczy, że dodacie filtr, a następnie korzystając z aparatu w telefonie nagracie, jak żółty kwadracik losuje jednego ze znanych DJ-ów/producentów.

Nakładka cieszy się ogromną i rosnącą popularnością, a wszystko to dzięki reklamie kolejnych artystów. Swoje wyniki udostępnili m.in. Don Diablo, Malaa, Audien, Zedd, Sam Feldt i wiele, ale to wiele innych gwiazd muzyki elektronicznej.

DJ Prediction – Don Diablo

Jeśli zastanawialiście się kim jest Malaa, to mam dobrą wiadomość. Na profilu zamaskowanego producenta pojawiło się nagranie z nakładki DJ Prediction. Wychodzi na to, że pod kominiarką skrywa się… sami zobaczcie!

Wyświetl ten post na Instagramie.

NOW YOU KNOW 😁🤷🏻‍♂️

Post udostępniony przez MALAA (@malaamusic)

Jak dodać DJ Prediction do filtrów?

Tak jak wspomniałem we wstępie, autorem aplikacji jest “kimotionmusic”. Wystarczy, że odnajdziecie jego profil na Instagramie, a następnie wejdziecie w zakładkę “filtry” i dodacie DJ Prediction. Później wystarczy, że włączycie aparat w Stories i wybierzecie omawiany filtr.

Kimotionmusic | Profil autora nakładki

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.