Kygo & Dillon Francis – Coming Over | ??.??.??

14 Kwi 2015

kygo-dillon-collab-main

Podczas występu na Coachella 2015, Kygo zagrał jeden ze swoich nowych utworów. Chodzi o “Coming Over”, które powstało we współpracy z Dillonem Francisem. Zapowiedź tej produkcji można było usłyszeć już w sierpniu zeszłego roku, a w grudniu była nawet zagrana jako całość.

Kygo postanowił, że rzuci 20 pendrive-ów w publiczność na festiwalu. Na każdym z nich znajdował się właśnie ten utwór. Dillon nie był zbyt zadowolony z tej formy promocji, co dosadnie wyraził na Twitterze.

dillon-kygo-main

“Następnym razem jak będziesz rzucał USB z piosenką, to nie rzucaj tych które zawierają nasz utwór, który ma się znaleźć na mojej płycie” – Dillon Francis

Kygo ma dosyć luźne podejście do muzyki. Większość z jego produkcji można pobrać za darmo z profilu na SoundCloud. Dillon za to zdecydowanie bardziej biznesowe. W każdym razie utwór możecie przesłuchać już teraz z linku poniżej 🙂

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.