Kygo i Ellie Goulding podbiją stacje radiowe?

26 Kwi 2017

kygo-apple-music-a-ha-remix

Brzmienia Tropical House przeszły niemałą metamorfozę od czasu, kiedy rozpoczęła się światowa kariera norweskiego producenta o pseudonimie Kygo. Ten jednak również ewoluował, na co dowodem jest chociażby przebój “It Ain’t Me”, w którym wokalnie udzieliła się Selena Gomez. Jednak młody Norweg nie poprzestał tym przeboju i już za dwa dni oficjalną premierę będzie miał jego najnowszy singiel z kolejną popularną wokalistką.

Tym razem padło na Ellie Goulding, o której było w ostatnich miesiącach dosyć cicho. To może się jednak szybko zmienić, ponieważ współpraca z Kygo może pomóc jej powrócić na szczyty list przebojów i playlist stacji radiowych, co miało miejsce chociażby przy okazji “It Ain’t Me”.

Nowy utwór nosi nazwę “First Time” i został zapowiedziany na twitterowych profilach obydwu artystów.

Nie wiemy jeszcze, jak brzmi “First Time” – tego dowiemy się już pojutrze. Coś czuję, że to będzie jeden z przebojów nadchodzących wakacji.

Jak duży będzie sukces? Tego nie wiemy – na razie pozostaje nam posłuchać tego, jak trzy lata temu Kygo poradził sobie ze zremiksowaniem innego utworu Ellie Goulding.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor