Kygo i John Newman? Szykujcie się na nowy hit tego lata!

10 Cze 2017

kygo-apple-music-a-ha-remix
Niektórzy mówią, że Tropical House to “muzyka do windy”. Jednak praktyka pokazuje, że tego typu dźwięki znakomicie sprawdzają się podczas festiwali. Spokojniejszy set pozwala złapać oddech, ochłonąć i zebrać siły przed kolejnymi, dużo mocniejszymi występami. Mówiąc o tym gatunku, nie sposób pominąć jednego z głównych przedstawicieli – Kygo. Każdy z nas zna takie hity, jak “Firestone” czy “Stole The Show”. Norweg po raz kolejny udowadnia, że ma ogromny talent!

Podczas Ultra Music Festival furorę zrobiło pewne ID. Teraz wiemy o nim znacznie więcej. Utwór nazywa się “Never Let You Go”, a co najważniejsze, za wokal odpowiada w nim John Newman. Nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery, jednak już niedługo zostanie ogłoszona.

Kariera Kygo utrzymuje wysokie tempo, o czym świadczą nie tylko regularne występy, ale i premiery nowych utworów. Współpraca z Seleną Gomez, a także Ellie Goulding, to kolejne elementy cementujące sukces.

Poniżej możecie możecie przesłuchać omawiany kawałek!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.