Kygo – Krótki wywiad dla Billboard

1 Wrz 2015

kygo-billboard-news

Jeden z czołowych przedstawicieli gatunku Tropical House – Kygo, udzielił wywiadu dla serwisu Billboard. Znany przede wszystkim z oryginalnego i ciepłego brzmienia Szwed, opowiedział o swoich wymarzonych collabach, emocjach towarzyszących mu na scenie i współpracy z Conradem Sewell’em.

Pytanie: Z którym artystą najbardziej chciałbyś współpracować?

Kygo: Zremixowałem wiele utworów Ed Sheerhan’a, który jest moim ulubionym artystą. Chciałbym z nim coś stworzyć. Lubię też Coldplay i The Weeknd. Jeśli miałbym podać trzy typy do wymarzonej współpracy, to wybrałbym właśnie ich.

Pytanie: Co czujesz, gdy przygotowujesz się do wejście na scenę?

Kygo: Będąc na miejscu czuję się podekscytowany, szczególnie gdy słyszę artystów przede mną. Lubię atmosferę i klimat jaki panuje na festiwalach, okrzyki fanów.

Pytanie: Co czułeś przy tworzeniu “Firestone” razem z Conradem Sewell’em?

Kygo: To było jak sen. “Firestone” jest pierwszym singlem jaki kiedykolwiek wydałem. To wspaniałe uczucie, gdy na imprezie wszyscy śpiewają go razem ze mną. Wydaje mi się, że gdy Conrad wychodzi na scenę nadaje nową jakość moim występom. Ma bardzo dobry kontakt z publicznością.

Is Kygo a secret Sheerio?

Posted by Billboard on Tuesday, August 25, 2015

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.