Kygo podsumował filmem swoją trasę “Cloud Nine”

6 Sty 2017

kygo_simcity
Kygo to bez wątpienia jeden z najbardziej utalentowanych artystów młodego pokolenia. Jego utwory są oparte o prosty synth, lekki, acz przyjemny klimat. To nie mogło się nie udać. Skradł serca fanów na całym świecie! W 2016 roku wydał debiutancki album “Cloud Nine”, a także udał się w trasę koncertową o tym samym tytule.

Norweski artysta udostępnił na swoim profilu Facebook video, podsumowywujące właśnie wydarzenie trasę “Cloud Nine”. Opisując następującymi słowami:

“2016 był najlepszym rokiem w mojej karierze! To wideo jest podsumowaniem festiwalu “Cloud Nine”, który odbył się Sierpniu, który jednym z najważniejszych wydarzeń roku. Chcę podziękować każdemu z was za wsparcie i nie mogę się doczekać, żeby zagrać więcej imprez, i wydać więcej nowych utworów w 2017!” – Kygo

Film rozpoczyna się utworem “Stole The Show”, który był jednym z największych hitów młodego producenta. Pojawiają się na nim przebitki z różnych imprez, ogromna rzesza fanów, wspaniałe krajobrazy, a także interesująca narracja. Widać, że dla Kyrre Gørvell-Dahll, muzyka to pasja, co jeszcze bardziej wpływa na pozytywny odbiór tego filmu!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.