Kygo udostępnił nowy utwór z nadchodzącego albumu

25 Kwi 2016

13020604_1047552345310681_581203330_n

Zaledwie kilka tygodni przed premierą albumu “Cloud Nine”, Kygo przedstawia kolejne single ze swojej debiutanckiej płyty. Nowy utwór wyraźnie pokazuje, że Norweg odchodzi od swoich charakterystycznych brzmień Tropical House, które zaczęły być traktowane, jako podgatunek komercyjnej fali Popu.

Podczas swojego styczniowego występu w Barclays Center w Nowym Yorku, przedstawił swoją najnowszą balladę “I’m In Love”. Singiel został wrzucony przez artystę na profil na SoundCloud. Ballada odzwierciedla duże umiejętności muzyczne Kygo połączone z niesamowitym wokalem Jamesa Vincenta McMorrowa. Całość tworzy niesamowity efekt.

“I’m In Love” jest wspaniałą balladą, która łączy delikatną melodię z silnym wokalem. Pomiędzy plotkami na temat potencjalnej współpracy z Martinem Garrixem a rozpoczęciem autorskiej audycji w SiriusXM, Kygo szykuje się na oficjalne wydanie swojego debiutanckiego albumu, który ukaże się 13 maja.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.