Kygo udostępnił zapowiedź debiutanckiego albumu!

14 Lut 2016

kygo-cloud-nine-album-news

W połowie grudnia Kygo zapowiedział swój debiutancki album. Po olbrzymich sukcesach Norwega było kwestią czasu, aż przystąpi do prac nad własnym krążkiem. Wraz z zapowiedzią, udostępnił również utwór “Stay”, który aktualnie posiada ponad 4 mln odtworzeń na YouTube. Nie jest to jego rekord, ale pokazuje, że nadal jest zainteresowanie gatunkiem Tropical House. Album będzie nosił nazwę “Cloud Nine”, czyli dokładnie taką samą, jak trasa koncertowa.

“Hej, z przykrością informuję o opóźnieniu premiery albumu. Pracuję nad nim od półtora roku, więc nie chcę niczego przyśpieszać, tak aby był perfekcyjny w momencie wydania! Teraz jest skończony w 99%, więc jesteśmy blisko końca!

Chciałem Wam dać małą zapowiedź kilku utworów, nad którymi pracuję. Mam nadzieję, że Wam się spodobają!” – Kygo

Okazuje się, że przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać na płytę, jednak nie jesteśmy pozostawieni z pustymi rękoma. W ramach przeprosin za opóźnienie, Kygo udostępnił 7 minutową zapowiedź utworów z nadchodzącego krążka. Przesłuchałem i szczerze mówiąc jestem pozytywnie zaskoczony! Obawiałem się do bólu powtarzanych schematów, a zamiast tego otrzymałem naprawdę solidne produkcje. Warto sprawdzić!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.