Kygo wykona remix znanego utworu A-Ha “Take On Me”

1 Lip 2015

kygo-apple-music-a-ha-remix

Kilka dni temu Apple wystartowało ze swoją nową usługą o nazwie Apple Music. Jest to platforma łącząca w sobie streaming, możliwość pobierania utworów, odsłuchu radia oraz funkcji społecznościowych. W ramach promocji firma z Cupertino postanowiła zatrudnić mistrza Tropical House, czyli Kygo. Zgodnie z umową ma on wykonać remix starego przeboju zespołu A-Ha “Take On Me”. Zapowiada się ścisła współpraca, ponieważ wcześniej wymieniony zespół – podobnie jak Kygo – pochodzi z Norwegii.

“Jestem bardzo podekscytowany możliwością współpracy z A-Ha i Apple. Myślę, że jest to wspaniały pomysł i już teraz nie mogę się doczekać aby zaprezentować Wam wyniki mojej pracy. To ciekawy okres w świecie streamingu muzyki i cieszymy się, że Apple wspiera nowy gatunek muzyczny, który razem tworzymy. Zawsze są na topie jeśli chodzi nowe i fajne rzeczy. Dokonuą rzeczy w nowatorskim stylu i dlatego cieszymy się, że to właśnie ta firma stoi za tym projektem.” – Kygo

“Moja radość z możliwości współpracy z Kygo była oczywista dla każdego, kto był w moim towarzystwie w ciągu ostatnich kilku tygodni – nie mogłem przestać o tym myśleć… Oprócz tego, że jest wspaniałym DJ-em i producentem, to również imponującym muzykiem, wiele osób już się o tym przekonało.” – Larry Jackson (Apple Music)

Utwór ma zostać wydany ekskluzywnie na platformie Apple Music. Jeśli jesteście zainteresowani lub chcielibyście po prostu sprawdzić jak działa ten serwis, to teraz jest najlepszy moment. Aktualnie trwa promocja dzięki której, aż przez 3 miesiące może korzystać z Apple Music za darmo.

Link: https://www.apple.com/music/

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.