Kygo wystąpi podczas zamknięcia igrzysk w Rio!

20 Sie 2016

kygo_rio_2016

Nie dało się ostatnio nie słyszeć o odbywających się w brazylijskim Rio De Janeiro igrzyskach olimpijskich. Jest to świetna okazja dla znanych muzyków na wypromowanie się, gdyż niektórzy z nich wybierani są do zagrania koncertów podczas rozpoczęcia lub zakończenia tego typu imprez.

Nie tak dawno temu mogliśmy zobaczyć występy Davida Guetty podczas odbywających się we Francji mistrzostw Europy w piłce nożnej. We wcześniejszych latach mogliśmy usłyszeć również Fatboy Slima podczas igrzysk w 2012 roku w Londynie, czy występ Tiësto podczas igrzysk w Atenach w 2004 roku. Tym razem, odbywające się co 4 lata, największe sportowe wydarzenie na świecie i świat muzyki elektronicznej znowu łączą siły!

21 sierpnia, podczas ceremonii zamknięcia igrzysk olimpijskich w Rio De Janeiro, wystąpi 25-letni (i tym samym najmłodszy w historii występujących na IO producentów muzyki klubowej) norweski producent i DJ – Kygo. Kyrre poinformował o tym fanów na swoich profilach społecznościowych, przy okazji mówiąc, że będzie to największy występ w jego karierze. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać aby zobaczyć, co tym razem zaprezentuje nam ten specjalista od gatunku Tropical House.

Ceremonia zamknięcia rozpocznie się w nocy z niedzieli na poniedziałek o godzinie 1:00.

“Miałem farta, że wystąpiłem w tak wielu niesamowitych miejscach, ale muszę przyznać, że to będzie największy występ w mojej karierze. Jestem podekscytowany aby ogłosić mój występ na #Rio2016 #CeremoniiZamknięcia 21 sierpnia! Śledźcię moją przygodę na http://instagram.com/olympicchannel” – Kygo

I have been fortunate to perform a lot of incredible places, but I have to say this will be the biggest performance of…

Posted by Kygo on Dienstag, 16. August 2016

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor