Kygo zapowiedział nowy utwór, który ukaże się w najbliższy piątek!

2 Gru 2015

kygo-zapowiedz-2015-grudzien-news

Od czasu do czasu mam ochotę posłuchać utworów norweskiego producenta kryjącego się pod aliasem Kygo. Myślę, że jego kariera stanowi idealny przykład na to, jak powinno się odnosić sukces w branży muzycznej. Sławę zyskał dzięki wsparciu fanów i tworzeniu fantastycznych utworów. Nie został wykreowany przez żadną z wytwórni muzycznych i – przynajmniej jak na razie – nie uderzyła mu do głowy woda sodowa.

Wczoraj, na facebookowym profilu Kygo, pojawiła się interesujący wpis. Producent podziękował za support, jaki słuchacze okazują jemu i jego muzyce oraz zaznaczył, że równo rok temu ukazał się jeden z jego najpopularniejszych kawałków – “Firestone”. Chcąc uczcić tę rocznicę, postanowił zapowiedzieć nowy utwór, który ukaże się w najbliższy piątek.

kygo-zapowiedz-news-fb

“Dziś mija rok, od kiedy wydałem ‘Firestone’! Nawet nie marzyłem o tym, że zyska on aż taki rozgłos i nadal jestem pod wrażeniem! To był niesamowity rok. Chciałbym Wam podziękować za miłość i wsparcie jakie okazujecie mi i mojej muzyce <3 Nie wyobrażam sobie lepszego sposobu na uczczenie tej rocznicy, jak wypuszczenie nowej piosenki. Oczekujcie premiery w najbliższy piątek!” – Kygo

Jestem niesamowicie ciekaw co zaprezentuje Kygo. Lubię większość z jego produkcji, więc mam nadzieję, że i tym razem pozytywnie mnie zaskoczy. Do premiery zostały dwa dni, a tymczasem przypomnijmy sobie “Firestone”.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.