Lady Gaga wydała nowy utwór “Stupid Love”. Tchami i BloodPop odpowiedzialni za produkcję!

28 Lut 2020

Patrząc na to, jaką muzykę wydaje Tchami, aż ciężko uwierzyć, że nawiązał on współpracę ze Stefani Germanotta aka Lady Gaga. Wspólnie z BloodPop, Tchami wyprodukował singiel “Stupid Love”, który to otwiera premiery związane z jej nowym albumem “Chromatica”. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, być może również inni artyści sceny EDM są zaangażowani w nowy krążek Lady Gagi.

Lady Gaga “Stupid Love” prod. Tchami & BloodPop

Martin Bresso aka Tchami zdecydowanie nie jest kojarzony z popowymi kawałkami, które generują setki milionów wyświetleń. Wizerunek uduchowionej osoby, a także spokojna osobowość wskazują na kogoś kto szuka w muzyce innych, głębszych doznań. Taka też jest jego twórczość pod aliasem Tchami, jednak to nie wszystko co ma w zanadrzu ten francuski producent.

Dziś ukazał się utwór “Stupid Love”, za który odpowiada Lady Gaga, ale nie tylko. Gdy zajrzeć do opis singla, czy też po prostu na Twittera artystki, to dowiemy się, że za produkcją tego kawałka stoją wspomniany Tchami oraz BloodPop.

“‘Stupid Love’ nowy singiel Lady Gagi ukaże się w ten piątek. Wyprodukowany przez Tchami i BloodPop” – Lady Gaga

Również Tchami postanowił opublikować na swoim Instagramie fotkę z okładką singla Lady Gagi. Gdyby ktoś miał wątpliwości, to jest to stuprocentowe potwierdzenie doniesień o udziale Martina w produkcji nowego albumu kontrowersyjnej wokalistki.

“W zeszłym roku byłem w studio z niesamowitymi ludźmi. Dzięki za tę przygodę i całą inspirację” – Tchami

Tchami i Lady Gaga nie pierwszy raz łączą siły

Zarówno Tchami jaki BloodPop, współpracowali już wcześniej z Lady Gagą. Artyści brali czynny udział w tworzeniu jej albumu “Artpop”, ale nie tylko. BloodPop współpracował również z Justinem Bieberem, Post Malone czy Travisem Scottem. Wszystko wskazuje na to, że poprzednie doniesienia o udziale gwiazd EDM w produkcji nowego albumu Lady Gagi, okażą się prawdziwe.

ZOBACZ WIĘCEJ

Axwell współtworzy nowy album Lady Gagi? Intrygujący wpis na Twitterze

Przypomnę, że na początku lutego tego roku pojawiły się przesłanki, które wskazywały, że Gaga zaprosiła do współpracy również Axwella. Z forum poświęconego artystce dowiedzieliśmy się, że na podobnej zasadzie być może udzielą się również Boys Noize, Sophie, BURNS, a być może również Skrillex oraz Diplo. Gdyby doniesienia te okazały się prawdziwe, to wówczas mielibyśmy do czynienia z naprawdę interesującym albumem i to nie tylko dla fanów muzyki Pop.

Poniżej możecie przesłuchać “Stupid Love”, a także obejrzeć teledysk, w którym nie brakuje wyszukanych kreacji. Jest to główny singiel z nadchodzącego, szóstego albumy Lady Gagi, którego tytuł to “Chromatica”. Co ciekawe, teledysk został w pełni nakręcony iPhonem 11 Pro.

Lady Gaga – Stupid Love (Official Music Video)

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.