Laidback Luke otwiera nową wytwórnię muzyczną

23 maja 2015

laidback-luke-new-label-news

Praktycznie każda większa wytwórnia muzyczna ma pod swoimi skrzydłami sub-labele. Są to mniejsze wydawnictwa zajmujące się promocją konkretnych (często mniej znanych) gatunków muzycznych. Jako, że za sprawą Tchamiego czy Olivera Heldensa coraz bardziej popularny zaczął stawać się Future House, to wiele wytwórni zdecydowało się na otworzenie swoich Deep/Future House’owych sub-labeli. Można tu wymienić Spinnin’ Deep czy Anjunadeep. Oczywiście każdy z nich obiera swój kierunek i wybiera inne utwory ale zasada działania jest bardzo podobna.

Podobny kierunek obrała wytwórnia Laidback Luke’a, czyli Mixmash Records. Laidback często zabierał głos w sprawie tego czym jest Deep House a czym Future House. Jako przykład może posłużyć ten wpis z Twittera.

laidback-luke-label

Mixmash Records zamieściło na swoim profilu SoundCloud zapowiedź EP składającej się z trzech utworów, a jej nazwa to “The Mixmash Deep Selection EP”. Premiera zapowiedziana jest na najbliższy poniedziałek, czyli 25 maja. Poniżej możecie przesłuchać zawarte w niej utwory.

Źródło: Magnetic

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.