Laidback Luke zapowiedział swój nowy album “Focus”

24 Wrz 2015

1

Laidback Luke, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aliasów w świecie muzyki elektronicznej. Ma olbrzymie doświadczenie, ponieważ działa w tej branży już od ponad 20 lat. Fani na całym świecie kochają go za oryginalny styl mixowania, hity takie jak “Turbulence” czy “Show Me Love” oraz niesamowicie pozytywne podejście do ludzi.

Po ponad 10 letniej przerwie, Holender zapowiedział swój album pod tytułem “Focus“. Ukaże się on 6 listopada w jego własnej wytwórni Mixmash Records.

Płyta będzie zawierać aż 16 utworów. Udział w pracach nad albumem wzięli udział Benny Benassi, D.O.D, GTA, Trevor GuthrieYellow Claw. Laidback chce udowodnić, że nie boi się różnorodności. Pierwszy singiel z nowego krążka “Let it Go”, zostanie wydany 18 października.

“To za co kocham ten album to to, że mogę powiedzieć, że jest prawdziwy. Nie sprzedałem się i nie pozostałem przy starych nawykach. To po prostu ja cieszący się z bycia producentem mogącym tworzyć utwory, które lubię słuchać i do których lubię tańczyć.” – Laidback Luke

It's been over 10 years since the release of my last album. Super excited to announce the release of ‘Focus’, my new album.Coming Soon! _|mm|_

Posted by Laidback Luke on 16 września 2015

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.