Levito zakończył swoją działalność!

31 maja 2016

levito-koniec-kariery-news
Jeszcze nie tak dawno informowaliśmy Was o sukcesie polskiego producenta – Levito, który wydał swój remix kawałka Nervo “Let It Go” w wytwórni Ultra Music. Utwór odniósł sukces w serwisie Beatport, gdzie w gatunku Progressive House zajmował 17 miejsce. Wydawało się, że będzie to punkt zwrotny w karierze Huberta, jednak ten zaskoczył fanów i postanowił zrezygnować z projektu “Levito” i tym samym zakończył działalność pod tym aliasem.

O swojej decyzji poinformował za pośrednictwem Facebooka, gdzie wyznał, że męczy go bycie w centrum uwagi. Oznacza to, że kończy z występami na żywo. Zaznaczył, że nadal będzie zajmował się produkcją muzyki, ale wspierając innych.

“Piszę ten wstęp już ponad godzinę, ciężko mi to napisać…
Muzyka to najlepsze co mnie w życiu spotkało, dzięki niej realizuję się i uzewnętrzniam własne myśli. Robiłem to przez ostatnie kilka lat i planuję robić przez kolejne 50. Moim problemem jest to, że nie lubię być w centrum uwagi. Od zawsze miałem takie nastawienie. Podanie piłki po której pada gol zawsze cieszy mnie podwójnie. Dlatego będę kontynuował produkowanie muzyki, ale tym razem pomagając innym w realizacji ich pomysłów. Występy DJskie kończę definitywnie. Mam na swoje życie wiele planów i miliony pomysłów do zrealizowania, dlatego nie chce się hamować udając, że wszystko jest w porządku, podczas gdy nie jest. Dziękuję wszystkim osobom, które przez ostatnie 6 lat w jakikolwiek sposób przyczyniły się do mojego rozwoju. Z dniem dzisiejszym zamykam projekt Levito.” – Hubert Pleskot aka Levito

Życie pisze różne scenariusze, jednak ostatecznie chodzi o to, żeby być szczęśliwym. Pisałem na ten temat z Hubertem i szczerze mówiąc nie odebrałem tej rozmowy jako przygnębiającej, a wręcz przeciwnie! Ma on wiele pomysłów, które chce zrealizować. Po zapoznaniu się z nimi, jedyne co mogłem, to życzyć powodzenia, bo nie wydają się one ani mniej ambitne, ani mniej satysfakcjonujące niż projekt “Levito”.

Jako Essential Music dziękujemy za wsparcie rozwoju EDM w Polsce, świetną muzykę i sety oraz dzielenie się swoją pasją. Życzymy powodzenia w realizacji pomysłów i dalszych sukcesów!

Levito | Facebook | SoundCloud | Instagram

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.

Zobacz również

Brak wpisów.