Little Boots – No Pressure (Vicetone Remix) | 04.09.2015

13 Sie 2015

vicetone-remix-zapowiedz

Jak wiecie trwają wybory w plebiscycie DJ Mag TOP 100 i widać że Vicetone nie spoczywa na laurach, żeby poprawić swój zeszło roczny wynik (36 miejsce).
Najpierw nagrany utwór z Kat Nestel – Nothing Stopping Me, a teraz remix angielskiej wokalistki Little Boots – No Pressure

Ruben den Boer i Victor Pool, bo tak się nazywają członkowie Vicetone są elitarnymi twórcami EDM na Świecie. Można ich poznać po rzucającym się w ucho Dropie lub Kicku.
Pochodzą z holenderskiej prowincji Groningen. Pierwszy raz spotkali się w wieku 15 lat jako wielcy fani muzyki elektroniczne. Byli fanami twórców tej muzyki, jak Tiësto, Eric Prydz czy nawet Swedish House Mafia.

Jak wspominałem w zeszło rocznym plebiscycie DJ Mag TOP 100 zajęli 36 miejsce. Jest to skok o 24 oczka w górę z poprzedniego rankingu.

To był najlepszy rok w naszej skromnej karierze zawodowej. Jesteśmy bardzo wdzięczni za otrzymane wsparcie od naszych zagorzałych fanów  – jest to powód dla którego możemy tworzyć muzykę” – Vicetone

Przypomnę że duet jest popularny z takich utworów jak United We Dance, Angels, Follow Me czy Let Me Feel nagrany z Nicky Romero.

Czy tym remixem Victor i Ruben zaskoczyli swoich fanów? Czy oddali byście na nich głos w plebiscycie DJ Mag TOP 100? Posłuchajcie i sami oceńcie.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.