Lose Your Mind pres. Fafaq & Skytech (Warszawa)

16 Kwi 2016

lose-your-mind-warszawa

Mamy zaszczyt zaprosić Was na 1 odsłonę cyklu imprez Lose Your Mind, która odbędzie się już 20 maja w Klubokawiarnia Medyka (Warszawa). Sala na której będziecie mieli okazje się bawić to ponad 500m2 powierzchni przeznaczonej specjalnie na takie wydarzenia.

Tej nocy specjalnie dla was wystąpią:

Fafaq – polski producent, który zdobywa coraz większe uznanie w świecie muzyki elektronicznej. Współpracuje z artystami takimi jak R3hab czy YVES V, a jego utwory wydawane są nakładem wytwórni Spinnin’ Records czy też DOORN Records.

Skytech – artysta z Poznania, współpracujący m. in. z KSHMR orazHeadhunterz, zdobywa także uznanie od takich gwiazd jak Hardwell a jego produkcje wydawane są przez najbardziej znane wytwórnie.

ak9 – mieszkający w Łodzi, producent oraz DJ, słynie z niesamowitego stylu muzycznego ale nie tylko, jego remix Rhythm Of The Night został wydany w jednej z najlepszych wytwórni na świecie czyli Revealed Recordings.

Thomas Cloud – znany polski DJ, mający za sobą występ u boku samegoDon Diablo, kluby w jakich występował to House of Sound, BAL, Shine Club czy też Capitol Club a żniwa zaczyna zbierać również za granicą!

Larry Lane & Basstian – młodzi DJ’e z Warszawy, mający za sobą wiele wystepów w klubach tego miasta, mogliśmy ich zobaczyć też na Pop Color Festival czy Colour Fest, supportowali miedzy innymi: DJ DIABLLO aka COORBY, DJ Tom James. Tej nocy zadebiutują jako duet.

Angello Dávila – może pochwalić się tym, że zagrał na Ultra Music Festival Europe 2015 na jednej ze scen, bookują go kluby w całej Polsce i specjalnie dla was pojawi się na Lose Your Mind.

Dj Buyas – człowiek, który dzielił scenę z takimi artystami jak Dimitri Vangelis & Wyman, Tom Swoon czy też Kalwi & Remi Official. Za sobą ma również występy w klubach całej Polski.

Na to wydarzenie przeznaczyliśmy specjalnie aż 4 pule biletów, przedstawiają się one następująco:

I Pula wejściówek to tylko 100 sztuk biletów w cenie 20ZŁ!
II Pula wejściówek – 25ZŁ
III Pula wejściówek – 30ZŁ
IV Pula wejściówek – 35ZŁ
VIP – 75ZŁ

Wydarzenie na Facebooku: facebook.com/events/1108241565878426/

Zakupić bilety można poprzez stronę: www.bilets.pl – zapraszamy!

Liczba biletów ograniczona.

O efekty specjalnie podczas imprezy zadba firma Amazing Events: www.amazing-events.com.pl

Rezerwacje: Info wkrótce

Wstęp: 18+

Imprezę wspierają: Level Up | 4Clubbers.pl | Essential Music | WSDJ Studio | Bilets.pl – bilety i wydarzenia

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.