Lost Frequencies zagra dwa koncerty w Polsce. Live set z instrumentami!

4 Lut 2020

“Alive And Feeling Fine”, to nie tylko tytuł ostatniego albumu Lost Frequencies, ale również dobry opis obecnego nastroju młodego Felixa De Laeta. Producent stacjonujący w Brukseli zakończył swoją trasę koncertową, podczas której zagrał w Stanach Zjednoczonych i Europie. Po wyprzedanych koncertach w takich miastach jak Los Angeles, Nowy Jork, Paryż czy Bruksela – podczas których zagrał dla 70 000 fanów – dodał dwie dodatkowe daty do swojej trasy. W marcu 2020 roku będziemy go mogli zobaczyć na występach na żywo w Polsce. Cytując tytuł jednego z jego hitów numer 1.: Crazy!

Lost Frequencies w Poznaniu i Warszawie

Młody brukselski producent Felix De Laet, znany również jako Lost Frequencies jest najczęściej granym belgijskim artystą na świecie, a z pewnością jego muzyka jest obecnie jednym z ulubionych belgijskich produktów eksportowych. W międzyczasie wrócił do domu ze swojej pierwszej dużej trasy koncertowej. W spektakularnej produkcji i oprawie scenicznej, Lost Frequencies wykonał świeże i innowacyjne interpretacje swoich utworów. Ponad 70 000 fanów miało okazję zobaczyć go na żywo. W rezultacie zostały wyprzedane koncerty w Stanach Zjednoczonych – od San Francisco, Los Angeles i San Diego po Nowy Jork i Waszyngton oraz w Europie. Ze względu na ogromny sukces i pozytywny odbiór, Lost Frequencies dodał dwie nowe daty, które dotyczą Polski. Tej wiosny pojawi się w Poznaniu i w Warszawie.

„Trasa była intensywna: spędziłem całe trzy tygodnie w drodze w prawdziwym tour busie. Jestem bardzo szczęśliwy z powodu dodatkowych trzech koncertów na trasie. Jednym z występów, który szczególnie zapadł mi w pamięć to ten z Vorst Nationaal. Na moim własnym podwórku! Jestem bardzo dumny, że mogłem zagrać tak duży koncert w moim mieście. Wyższy level.” – Lost Frequencies

W październiku ukazał się nowy podwójny album Lost Frequencies „Alive And Feeling Fine”. W pierwszej części albumu, w raz z kilkoma najnowszymi hitami Lost Frequencies („Crazy”, „Recognize”, „Melody”, „Truth Never Lies”), pojawiły się również utwory stworzone we współpracy z takimi artystami jak Mokita i Throttle. W drugiej części, która w fizycznej wersji albumu jest prezentowana jako jeden długi mix, znajdują się również mixy deluxe, nagrania z Tomorrowland i remiksy do utworów takich artystów jak Armin van Buuren, Estelle & Kanye West i The Rasmus. Te dwie części tworzą muzyczny spektakl złożony z 23 utworów.

Informacja o koncertach w Polsce

Lost Frequencies zagra w Polsce dwa koncerty:
6 marca – Poznań, Hala nr 2 MTP
7 marca – Warszawa, klub Stodoła

Bilety w ogólnej sprzedaży od piątku, 7 lutego od godziny 11:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl
Przedsprzedaż Citi Handlowy: środa, 5 lutego 11:00 – piątek, 7 lutego 10:00
Przedsprzedaż Ticketmaster: czwartek, 6 lutego 11:00 – piątek, 7 lutego 11:00

Zobacz również:

Lost Frequencies & Zonderling – Crazy (Official Music Video)

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.