Pożar sceny podczas festiwalu Lost Lands. Zapalił się element dekoracji!

1 Paź 2017

lost-lands

W ciągu ostatnich miesięcy, po raz kolejny ma miejsce pożar sceny na EDM-owym festiwalu. Pod koniec lipca miał miejsce pożar podczas UNITE with Tomorrowland w Barcelonie, a tym razem podobna sytuacja miała miejsce na Lost Lands Festival – imprezie, którą organizuje dubstepowy DJ i producent, Excision. Podczas występu producenta o aliasie Destroid, zapaliła się część dekoracji sceny, a konkretnie wulkan. Pożar został szybko ugaszony i impreza na głównej scenie mogła trwać dalej. Na szczęście nie ma informacji o rannych.

Na Facebookowym profilu organizatora eventu pojawił się wpis na temat zajścia:

“Musieliśmy na chwilę wstrzymać festiwal z powodu niewielkiego pożaru na szczycie wulkanu (element dekoracji – przyp. red.). Personel bezpieczeństwa przejął kontrolę nad sytuacją i pożar został natychmiast ugaszony. Po konsultacjach ze strażą pożarną mogliśmy ruszyć ponownie. (…) Dziękuję wszystkim za troskę, Lost Landa trwa nadal!” Excision

Poniżej znajdziecie nagrania z miejsca zdarzenia, wrzucone do internetu przez uczestników festiwalu odbywającego się w amerykańskim stanie Ohio.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor