Polacy odnoszą kolejne sukcesy. Loud Abovt Us w wytwórni Don Diablo!

9 Cze 2017

lau-hexagon-drums

Znacie “Drums” od polskiego duetu Loud Abovt Us? Jakiś czas temu, kawałek ten zostały oddany za darmo i zyskały supporty, m.in. R3HAB, Swanky Tunes czy Blasterjaxx. Sam poczułem na własnej skórze, jak ten numer prezentuje się na dużym nagłośnieniu, bo zagrał go sam Don Diablo na imprezie We Are The Future w Warszawie. Uśmiech na twarzy i ból nóg od skakania gwarantowane!

Teraz “Drums” znalazło swój nowy dom. Kawałek zostanie wydany w Hexagon HQ. Już kilka dni temu wyciekła okładka singla, jednak nie było żadnej potwierdzonej informacji. teraz z dumą mogę ogłosić, że utwór jest już do kupienia w sklepie Beatport. Póki co, jako pre-order, ale 23 czerwca będzie można go pobrać na swój dysk.

To jest wspaniała informacja dla nas wszystkich. Nasi rodacy odnoszą kolejne sukcesy! Dobrze, że stało się to już standardem, a nie wyjątkiem, co jeszcze kilka lat było nie do pomyślenia. Gratulujemy chłopakom, bo to nie lada wyczyn dostać się do labelu prowadzonego przez Dona Diablo. Miejmy nadzieję, że ta premiera stanie się dla nich trampoliną do jeszcze większych sukcesów!

Link do pre-ordera “Drums”: https://www.beatport.com/release/drums/2042551

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.