Loud About Us w wytwórni Jauza. Kolejny sukces polskiego duetu!

7 Lut 2020

Kamil oraz Krzysiek tworzący Loud About Us mają za sobą udany rok. W 2020 nie zwalniają tempa, czego przykładem jest dzisiejsza premiera w wytwórni Bite This, na czele której stoi Jauz. Polski duet nawiązał współpracę z Geraldem Le Funk, z którym to stworzyli kawałek “Dance Flow”. Coś dla fanów Bass House’u na sterydach!

Udany ubiegły rok

W poprzednim artykule odnośnie Loud About Us, wspomniałem o ich sukcesach za granicą. Spinnin Records, Sans Merci i Gold Digger, to najważniejsze przystanki 2019 roku. Wartym przypomnienia jest również fakt, że pod koniec roku LAU pojawili się w niemieckim klubie Bootshaus.

Przed wspomnianym występem, Kamil oraz Krzysiek przygotowali specjalny mix dla “Sound Of District 1”. Szybki, energiczny, lekko ponad 21-minutowy set, zawiera utwory polskiego duetu i jedno istotne ID, które dzisiejszego dnia zostało oficjalnie wydane.

Loud About Us, Gerald La Funk i “Dance Flow”

Utwór, który mogliśmy usłyszeć w 15:43 minucie mixu, przez długi czas był oznaczany, jako ID. Wszystko zmieniło się 10 grudnia, za sprawą innego polskiego artysty, a mianowicie Sikdope’a. Dawid postanowił udostępnić mix, w którym zawarł same niewydane utwory. Składance towarzyszyła tracklista, na której widnieje dzieło Loud About i Geralda Le Funk.

Gerald Le Funk, producent który gościł już w wytwórni Jauza, odwiedził również Dim Mak, czy też Good Enuff jest bardzo mocno powiązany z bass house’ową sceną muzyczną. Holender posiada swój unikalny styl, tak samo jak i polski duet, a mieszanka tych brzmień okazała się strzałem w dziesiątkę.

Utwór “Dance Flow” wchodzi w skład EP-ki noszącą tę samą nazwę i która to zawiera również utwór “Rude Boi” autorstwa Geralda i LexBlaze’a. Jeśli lubicie mocny i szybki Bass House, to zdecydowanie warto sprawdzić!

Zobacz również:

Gerald Le Funk & LOUD ABOUT US – Dance Flow

O autorze

Avatar autora
Artur editor

Pomysłodawca oraz właściciel strony Confession - Team Poland, fanatyk francuskiej sceny muzycznej, oraz muzyki Bass / G - House.