Loud About Us zawitali do Confession. Polacy w wytwórni Tchamiego!

28 Gru 2019

Confession to wytwórnia, która jako jedna z nielicznych nowo powstałych labeli, wybiła się na rynku muzycznym i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jest to stosunkowo mały projekt, który posiada swój własny, unikalny styl promowany przez założyciela – Tchamiego oraz jego przyjaciół. Tym bardziej cieszy fakt, że to właśnie w tej wytwórni ukazał się remix polskiego duetu Loud About Us, który jest częścią paczki z interpretacjami utworu “Groovy Circle”. Co przygotowali dla nas Kamil i Krzysiek?

Loud About Us w Confession

Loud About Us wykonali remix dla duetu Godamn pochodzącego ze Szwajcarii. Utwór “Groovy Circle” był bardzo często supportowany przez Tchamiego podczas wszelakich imprez. Singiel miał swoją premierę w marcu, natomiast na stosowny “Remix Pack” musieliśmy poczekać, aż do grudnia.

Kamil i Krzysiek postanowili podzielić utwór na dwie części. Pierwszy drop nawiązuje do charakterystycznego stylu polskiego duetu. Mocne, bass house’owe uderzenie, z którego słyną LAU, zostało zestawione z drugą częścią utrzymaną w klimatach g-house’owych. Połączenie dwóch stylów wyszło wyjątkowo dobrze! Za sprawą tego remixu, Polacy nawiązali zarówno do klimatu francuskiej wytwórni, jak i swoich własnych korzeni.

Być może zastanawiacie się, dlaczego cały “Remix Pack” dostępny jest tylko w serwisie SoundCloud – już wyjaśniam. Owa składanka jest półoficjalna. Oznacza to, że Confession ją zaakceptowało, jednak nie zdecydowało się na wydanie tej propozycji w innych serwisach streamingowych oraz nie objęło wydania stosowną promocją, m.in na Facebooku. Miejmy nadzieję, że częściej ujrzymy Loud About Us w Confession!

Loud About Us: Facebook | Instagram | SoundCloud | Twitter

Poniżej znajdziecie całą playlistę z wszystkimi remixami:

Loud About Us na francuskiej scenie muzycznej

Krzysiek i Kamil w tym roku szczególnie upodobali sobie francuską scenę muzyczną. Początkiem roku duet zaprezentował się kolejny raz w Gold Digger za sprawą utworu “Erebus”, wchodzącego w skład EP-ki “Elements”.

Kolejnym przystankiem okazała się wytwórnia Tony’ego Romery, czyli Sans Merci, gdzie doszło do współpracy z Jay Dunhanem przy utworze “You Got That”.

Wartym odnotowania jest fakt, że oba utwory stworzone są w innych brzmieniach, niż te do których duet zdążył nas przyzwyczaić. G-House’owe, bardziej mroczne i stonowane klimaty stanowią mocny powiew świeżości w dyskografii LAU.

LAU zawitali również do Spinnin’ Records

Końcówka roku dostarczyła nam również premierę długo wyczekiwanej kolaboracji Loud About Us z Yves V i Robertem Falconem o nazwie “Show Me”. W tym wypadku mamy do czynienia z pokazem prawdziwego i charakterystycznego stylu, z którego słynie polski duet. Kawałek wyszedł nakładem Spinnin’ Records, co jest kolejnym, wartym odnotowania sukcesem Kamila i Krzyśka.

Panowie postanowili również pojawić się w wytwórni Future House Records, dzięki czemu mogliśmy usłyszeć utwór “So Fresh”, który stanowi część EP-ki o nazwie “Futurism EP Vol.2: Night”.

Przetarty szlak przez Indoxa

Wytwórnia Tchamiego gościła już naszego rodaka, bo pierwszym Polakiem, który zawitał do francuskiej wytwórni jest Indox. Kamil pojawił się tam za sprawą singla “House Party” wchodzącego w skład “Alchemy EP III” wydanej w 2018 roku.

Indox – House Party | Confession

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Artur editor

Pomysłodawca oraz właściciel strony Confession - Team Poland, fanatyk francuskiej sceny muzycznej, oraz muzyki Bass / G - House.