Polski duet Loud About Us zagrał guestmix u Arty’ego!

20 maja 2017

lau
Zaczynam przyzwyczajać się do pisania o sukcesach polskich producentów. Sprawia mi to olbrzymią radość, więc mam nadzieję, że już niedługo stanie się to codziennością. Aż 6 naszych rodaków zagra na Tomorrowland, o czym mówił Tomek w ostatnim materiale na YouTube. Oprócz tego premiery w topowych wytwórniach i supporty znanych gwiazd. Czego chcieć więcej? Zdecydowanie kolejnych osiągnięć, a tych nie brakuje!

Ostatnio pisaliśmy o wielkim sukcesie Loud About Us. Ich kawałek “Drums” cieszy się ogromną popularnością. Był grany m.in. u Tchamiego, Juicy M, w audycji “Diplo & Friends”, a ostatnio nawet u Don Diablo. Teraz przyszła kolej na następny krok. Kamil i Krzysiek byli gośćmi 73 epizodu “Together FM” Arty’ego. Set u legendy Progressive House, to nie lada osiągnięcie. Chłopaki pokazali się ze swojej najlepszej strony. Dobór numerów był znakomity, ciężkie Bass House’owe brzmienia z odrobiną Trapu. To musiało się udać. Nie zabrakło także przełomowego kawałka w ich karierze, czyli bootlegu “Big Riddim Monsta”. Loud About Us zrobili kawał dobrej roboty. Możemy być dumni z takich występów!

Poniżej możecie posłuchać wspomniany set:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.