Loud About Us wydali nową EP-kę. Czyżby przeboje na miarę “Drums”?

18 Cze 2017

lau
Zacznijmy nietypowo i zagrajmy w skojarzenia. Z czym wam się kojarzy słowo “morze”? Zapewne plaża, a jak plaża… to wiadomo palmy, a jak palmy to kokosy. Tutaj docieramy do sensu tej łamigłówki, bo kokos to po angielsku “coconut”.  Tak też nazywa się nowa EP-ka polskiego duetu Loud About Us!

Po ogromnym sukcesie “Drums”, które zyskało support wielu gwiazd, w tym m.in. Don Diablo. Mało tego, zostanie wydany w wytwórni Hexagon. Chłopaki idą za ciosem prezentując nowy materiał w labelu Gold Digger. Całość do pobrania jest zupełnie za darmo. Czy za darmo to znaczy, że to coś gorszego? Wcale nie! Są to dwa pełnowartościowe kawałki. Tytułowy “Coconut” to Bass House pełną gębą. Posiada bujający organ bass przywodzący na myśl lata 90. Drugi zaś to “Devotion”, któremu bliżej do współczesnych brzmień Bass Music. Obydwie propozycje to idealnie uzupełnienie tracklisty na letni wypad, ale i klubowych tracklist. Premiera EP miała miejsce 16 czerwca.

Kamil i Krzysiek osiągają kolejne sukcesy. Krok po kroku, bez odcinania kuponów idą po swoje. To fascynujące i inspirujące, jaką drogę przebyli od bootlegu “Big Riddim Monsta”, aż do “Coconut EP”. Miejmy nadzieję, że są na początku trasy do ostatniego miasta zwanym “Międzynarodowym Sukcesem”!

Poniżej możecie przesłuchać omawiany mini-album:

LOUD ABOUT US! – Coconut EP

Na koniec mały bonus! Hexagon HQ, opublikowało zapowiedź wspomnianego “Drums”:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.