Luminosity Beach Festival 2020 z polską reprezentacją muzyki Trance!

5 Lut 2020

Luminosity Beach Festival to prawdziwy raj dla fanów muzyki Trance. Holenderski festiwal łączy różne odmiany tej muzyki, począwszy od klasycznych, przez progressive, aż po ciężkie, psychodeliczne brzmienia. W dniach od 25 do 28 czerwca uczestnicy wezmą udział w podróży do świata wyjątkowych dźwięków, o które zadbają również polscy producenci.

Polacy w line-upie festiwalu

31 stycznia marka Luminosity Events odpowiedzialna za organizację wydarzenia, ujawniła pełny line-up festiwalu. Wśród artystów z całego świata, znalazły się także polskie nazwiska, a konkretnie Indecent Noise, Matt Bukovski i Simon O’Shine. 

“Cieszę się, że w tym roku wracam na Luminosity Beach Festival. Za każdy razem było to dla mnie niezapomniane przeżycie. Do zobaczenia na miejscu!” – Matt Bukovski

Matt Bukovski to pseudonim artystyczny Piotra Bukowskiego, 28-letniego producenta muzyki elektronicznej z Warszawy. Swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku siedmiu lat, uczęszczając do szkoły muzycznej. Nauka jak widać przyniosła doskonałe efekty, bowiem Bukowski jest jednym z najbardziej utalentowanych, polskich producentów młodego pokolenia.  Produkcje Matta Bukovskiego były wydawane w takich labelach jak Black Hole Recordings czy Who`s Afraid Of 138?!, a także są regularnie supportowane przez Armina van Buurena. Jest założycielem labelu Surrounded Audio, którego częścią jest kanał Surrounded Audio, który pełen jest informacji i porad związanych z produkcją muzyki.

Simon O`Shine, to tak naprawdę Wojciech Świca. 27-letni producent muzyki Trance, od najmłodszych lat zakochany w muzyce elektronicznej. Jego utwory są pełne emocji, często wprawiające w euforię. Wspierany przez takich artystów, jak Armin van Buuren, Aly & Fila i Sean Tyas. Produkcje O’Shine’a znalazły miejsca w wytwórniach Armada Music, FSOE, Suanda, Defcon Recordings, Trance All-Stars, Grotesque (sublabel Black Hole Recordings). Polski artysta gościł na wielu festiwalach na świecie, w tym na m.in. Electric Daisy Carnival, Dreamstate, Electronic Family i omawianym Luminosity Beach Festival. 

Indecent Noise – pod takim pseudonimem ukrywa się Aleksander Stawierej, warszawski producent muzyczny i DJ. Właściciel wytwórni Mental Asylum Records. Indecent Noise jest artystą, który nie boi się eksperymentować w swoich utworach, często to dzięki odwadze tworzy wyjątkowe produkcje. Wychodzenie poza schematy sprawia, że artysta zapraszany jest na takie festiwale, jak A State Of Trance, Dreamstate czy Luminosity Beach Festival. Utwory poza swoim własnym labelem, wydawał także w Black Hole Recordings, Armada Music i innych.

Pozycja obowiązkowa dla fanów Trance

Bardzo się cieszymy, że nasi rodacy są coraz chętniej zapraszani na tak duże wydarzenia. Luminosity Beach Festival to impreza z 13-letnią tradycją, która rozwija się z roku na rok. Mam nadzieję, że line-upy przyszłych edycji będą zasilane kolejnymi, polskimi aliasami!

Zobacz również:

Pełny line-up Luminosity Beach Festival 2020

O autorze

Avatar autora
Maciej Sienkiewicz editor

Pasję do muzyki odkryłem w wieku 12 lat, słuchając setów z Energy 2000. Dzisiaj interesuję się głównie muzyką trance i całą jej otoczką. Od czasu do czasu sam miksuję muzykę.