Madeon pracuje nad swoim nowym stylem. Drugi album w drodze?

31 maja 2017

madeon_confirmed_new_album

Francuscy producenci bez wątpienia należą do jednej głównych nacji znającej się na produkcji muzyki. Takie aliasy jak DJ Snake, Justice czy też legendarne Daft Punk, odpowiadają za największe klubowe hity ostatnich kilkunastu lat. Do tego grona można również zaliczyć Hugo Pierre Leclercq aka Madeon, który jest odpowiedzialny za takie utwory jak “Icarus”, “Imperium” czy “Pay No Mind”. W 2015 roku producent ten wydał swój debiutancki album “Adventure”, który odniósł ogromny sukces. Z okazji wczorajszych urodzin Hugo podziękował na swoich social media za wszystkie życzenia i wytłumaczył, dlaczego poświęca tak mało czasu portalom internetowym.

“Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe! Jestem zdumiony całą tą miłością ! Nie odzywałem się, ponieważ poświeciłem się tworzeniu nowej muzyki.

Nie jest w stylu ‘Adventure’, ale wierzę w to bardziej niż we wcześniejsze dokonania. ‘Nowy Madeon’ to moja ulubiona rzecz, nad którą pracuję.

W każdym razie, wszystko w swoim czasie, pogadamy później, dziękuję!” – Madeon

Biorąc pod uwagę fakt, że Francuz pracuje nad nową muzyką, możemy się jej spodziewać już niedługo. Możliwe też, że pojawi się ona na drugim albumie Madeona. Jestem niezmiernie ciekaw, co tym razem zaoferuje nam Hugo i jakie brzmień będzie nam dane słyszeć.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor