Magik przewidział słowa piosenki Hardwella

25 Lut 2016

hardwell-mindfck-news

Gdyby spytać jakie są pierwsze skojarzenia z Holandią, to oprócz tulipanów i coffee shopów, fani elektronicznej muzyki z pewnością wymieniliby długą listę światowej sławy DJ-ów i producentów. Do tego grona zalicza się również Robbert van de Corput aka Hardwell. Człowiek ten od zawsze wiedział co chce robić w życiu, więc postanowił zapracować na realizację swoich marzeń. Aktualnie jest dwukrotnym zwycięzcą plebiscytu DJ Mag TOP 100 DJs, co niewątpliwie świadczy o jego sławie, jednak wiele muzycznych hitów oraz sukcesy jego własnej wytwórni – Revealed Recordings, są znacznie lepszym potwierdzeniem jego pozycji na rynku EDM.

Czy da się przewidzieć jakie słowa chodzą po głowie Hardwellowi? Okazuje się, że tak! Robbert wziął udział w programie o nazwie “Mindfck”, gdzie magik Victor Minds, zaprezentował na nim jedną ze swoich sztuczek. Na początku pokazał Holendrowi pendrive, który zawierał jego wizję fragmentu wokalu. Następnie poprosił on Hardwella, aby zapisał na kartce papieru dowolne zdanie, które widziałby jako tekst piosenki. Później zapytał go, którego z wokalistów wybrałby, aby zaśpiewał ten tekst. Robbert odpowiedział, że Jake’a Reese, który uprzednio użyczył wokalu w “Mad World”.

Okazało się, że pendrive zawierał nagranie, w którym słychać, jak nie kto inny, jak Jake Reese, śpiewał dokładnie te słowa, które Hardwell napisał chwilę wcześniej na kartce. Według słów Victora, fragment ten został nagrany tydzień wcześniej w studiu.

Osobiście uważam, że jest to pomysłowa zapowiedź nowej piosenki Hardwella, ale czas pokaże. Poniżej możecie obejrzeć nagranie przedstawiające sztuczkę.

For all the Hardwell fans around the world. This is what happened with Victor Mids in MINDF*CK last night!

Posted by Mindfck on Dienstag, 23. Februar 2016

Zdjęcie: ushuaiaibiza.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.