MAKJ otworzył swoją własną wytwórnię – KENZ Records

21 Paź 2015

makj-kenz-records-news

Szczerze mówiąc, to już nie wiem jak rozpoczynać wpisy o tym, że kolejny producent otworzył swoją własną wytwórnię. Do Olivera Heldensa, Blasterjaxx i Dannica, dołączył MAKJ. Po wielu zapowiedziach na Facebooku i Instagramie, wreszcie nastąpiło oficjalne otwarcie “KENZ Records”. Podobnie jak większość artystów, tak i MAKJ, narzekał na długie terminy wydawania utworów oraz ograniczanie swobody w tworzeniu przez stojące nad nim labele. To skłoniło go do podjęcia decyzji o otwarciu niezależnej wytwórni, gdzie będzie mógł wydać cokolwiek chce i w dowolnym terminie.

W ramach promocji KENZ Records, MAKJ zapowiedział, a następnie wydał utwór “Get Whoa”, który powstał we współpracy z Fly Boi Keno. Jeśli jego wokal brzmi Wam znajomo, to nic dziwnego, bo współpracował on również z Jack U przy kawałku “Beats Knockin”.

Tak jak mogliśmy się spodziewać, debiutancka premiera KENZ Records, to utwór z pogranicza Bigroomu i Boounce’u. Drop przypomina mi styl braci Showtek i mam wrażenie, że to są dokładnie te same sample. Miejmy nadzieję, że kolejne utwory z tej wytwórni będą bardziej oryginalne i tym samym MAKJ faktycznie skorzysta ze swobody jaką daje własna działalność.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.