Malaa wydał nowy singiel. Tajemniczy producent nadal zaskakuje!

22 Cze 2017

malaa_mysterious1

Wiemy dobrze, że wśród czytelników naszej strony jest wielu fanów Bass Music. Ba, sami w redakcji lubimy słuchać takiej muzyki, więc tym bardziej jesteśmy zadowoleni z tego, że to właśnie ten gatunek zdobywa coraz większą popularność.

Bezapelacyjnie prym w tej kategorii wiedzie wytwórnia Confession, należąca do Tchamiego. Ostatnio pisaliśmy o tym labelu w kontekście EP-ki producenta o pseudonimie Dateless. Dziś przyszedł czas jednak na innego, bardziej popularnego podopiecznego.

Nie znamy tożsamości producenta o pseudonimie Malaa. Spekuluje się, że jest to side project Tchamiego, DJ-a Snake’a i Mercera. Ale chyba nie jest to tak istotne, wszak to muzyka jest najważniejsza. We wtorek, w wytwórni Confession premierę miał nowy singiel zamaskowanego producenta pod tytułem “Belleville”.

Bardzo dobrą wiadomością dla fanów Bass Music jest z pewnością fakt, iż numer ten został wydany, jako Free Download. Po przesłuchaniu tego kawałka uznałem, że dorównuje on innym pozycjom z dyskografii zarówno Malaa i Confession, za które trzeba wyłożyć średnio 7 złotych za sztukę.

A zresztą – sami możecie sprawdzić czy macie takie same zdanie na temat “Belleville”. Osobiście, jestem w stanie z czystym sumieniem polecić tę produkcję!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor