Malaa z odświeżoną wersją “Bling Bling”. To nie przypadek!

18 Sty 2020

Początek roku, to idealna okazja do zaprezentowania muzycznych nowości. Wśród styczniowych premier nie zabrakło producenta o aliasie Malaa, który postanowił wydać nową wersję utworu “Bling Bling”. Kawałek ukazał się nakładem wytwórni Confession, a wybór akurat tego numeru nie jest przypadkowy.

Od tego się zaczęło

Pierwsza wersja “Bling Bling” była ważnym utworem dla francuskiego artysty. Singiel miał swoją premierę 29 czerwca 2018 roku i był zapowiedzią składanki “Illegal Mixtape Vol. 2”. Była to również idealna okazja do startu sprzedaży biletów na trasę “Illegal Tour 2018”.

Malaa – Bling Bling

Sama premiera została wzbudziła wiele skrajnych emocji. Zasadniczo fani podzielili się na dwie grupy. Pierwsza z nich bardzo ciepło przyjęła eksperyment Malaa i czekała niecierpliwie na nadchodzącą składankę. Pozostali byli rozczarowani i liczyli, że pełna wersja “Illegal Mixtape Vol. 2” bardziej trafi w ich gusta. Utwór wyszedł poza schemat, do którego przyzwyczaił nas Malaa. 8 sierpnia numer doczekał się stosownej paczki remixów, w skład której wchodziło 5 interpretacji. Za remixy odpowiadają: Delayers, Bart B More, VOLAC, Hugo oraz Matroda i to właśnie wersja Chorwata została najlepiej przyjęta.

Malaa – Bling Bling Remixes

“Bling Bling 2020” to nie przypadek

Wybór właśnie tego utworu do odświeżenia nie jest przypadkowy. Jak już wspomniałem, oryginał był zapowiedzią mixtape’u i trasy. Tym razem również chodzi o trasę koncertową, o której informacja pojawiła się 14 stycznia. Oczywiście dotyczy ona USA, a jej nazwa to właśnie “Bling Bling Tour”.

Zapowiedź trasy koncertowej po klubach, wymagała wiodącego utworu. Malaa postanowił skutecznie odświeżyć pierwowzór, nadając mu bardziej mroczny i bassowy wydźwięk. Jest to zupełne przeciwieństwo wersji sygnowanej na 2018 rok. “Bling Bling 2020” zostało utrzymane w klimatach, w których francuski producent idealnie się odnajduje, jest również ukłonem w stronę zagorzałych fanów artysty. Remix został wydany nakładem wytwórni Confession, gdzie ukazała się również bazowa wersja utworu.

Zobacz również:

Malaa – Bling Bling (2020 Remix)

O autorze

Avatar autora
Artur editor

Pomysłodawca oraz właściciel strony Confession - Team Poland, fanatyk francuskiej sceny muzycznej, oraz muzyki Bass / G - House.