Malaa wystąpi w Club Holidays Orchowo. Znamy cenę biletów!

6 Sty 2020

Club Holidays Orchowo zaskoczyło polskich fanów wytwórni Confession, jak i brzmień z pogranicza Bass Music i G-House. Już za niespełna miesiąc, 1 lutego w klubie wystąpi zamaskowany DJ, znany pod pseudonimem Malaa. Właśnie w ten sposób włodarze świętują 25-lecie Holi! Co usłyszmy w secie Malaa w Club Holidays Orchowo?

Malaa gwiazdą 25-lecia Club Holidays

25-te urodziny klubu nie mogą obejść się bez wyjątkowej, jubileuszowej imprezy, która w tym wypadku zaskoczyła wielu polskich fanów muzyki elektronicznej. Myślę, że mało kto spodziewał się, że już na początku 2020 roku po raz pierwszy ujrzymy Malaa w polskim klubie… a jednak!

Warto dodać, że Club Holidays przeszło niedawno obszerny remont. Właściciele postawili na minimalistyczny, poważniejszy i bardziej mroczny projekt. Taki klimat idealnie pasuje do bukingu Malaa, którego wizerunek i muzyka są stworzone do takiej oprawy. Artysta wystąpi na parkiecie “Main”, jednym z trzech dostępnych miejsc do zabawy. Rozumiejąc klimat wydarzenia, jak i społeczność skupioną wokół Malaa, organizatorzy w drodze wyjątku zezwolili na zabawę w kominiarkach.

Już niedługo na fanpage Essential Music wystartuje konkurs, w którym do zgarnięcia będą wejściówki na występ Malaa! Warto śledzić: facebook.com/EssentialMusicTV

Kim jest Malaa?

To pytanie pojawia się od samego początku kariery tajemniczego artysty w kominiarce. Oficjalnie nie wiadomo kim jest Malaa, wiadomo jednak, że jest Francuzem. Należy do kolektywu “Pardon My French”, w skład, którego wchodzą również Tchami, Mercer oraz DJ Snake. Jest również ściśle związany z wytwórnią Confession, należącą do wspomnianego Tchamiego. To właśnie w tym labelu ukazały się jego największe hity, jak “Notorious”, “Diamonds” czy też “Prophecy”.

Malaa – Notorious

Do tej pory Malaa wystąpił w Polsce trzy razy, za każdym razem był gościem Sunrise Festival. W zeszłym roku zagrał set b2b z Tchamim, na scenie sygnowanej logo ich wspólnej trasy koncertowej “No Redemption”. Malaa nie jest najbardziej popularnym artystą w świecie EDM, ale też nie taki jest jego cel. Aura tajemniczość wokół jego osoby, jak i sama twórczość, mają swoją ogromną rzeszę fanów na całym świecie. Pamiętajmy również o tym, że zamaskowany producent jest swojego rodzaju postacią ekskluzywną, która pojawia się jedynie w wybranych miejscach.

Malaa stawia na mroczne brzmienia

Czego możemy spodziewać się po występie francuskiego producenta? Dosłownie wszystkiego, bo sety Malaa zawsze zawierają solidną mieszkankę dźwięków i utrzymane są w dość mrocznych klimatach. Czy usłyszymy podobny set do tego z Ultra Music Festival 2019? Czas pokaże, jedno jest natomiast pewne, urodziny klubu z udziałem takiej postaci jak Malaa, mogą okazać się klubową imprezą roku 2020.

Najważniejsze informacje o Malaa w Club Holidays Orchowo:

Gdzie: Club Holidays Orchowo
Kiedy: 1 lutego 2020 roku
Bilety: 50 zł (zakup w kasie klubu)
Wydarzenie: www.facebook.com

Zobacz również:

Malaa – Ultra Music Festival 2019

O autorze

Avatar autora
Artur editor

Pomysłodawca oraz właściciel strony Confession - Team Poland, fanatyk francuskiej sceny muzycznej, oraz muzyki Bass / G - House.