Malaa odciął się od mediów społecznościowych. Pora na odpoczynek!

25 Gru 2019

Święta, to dla wielu osób najistotniejszy czas w roku, możliwość spędzenia czasu z bliskimi i znajomymi. Jest to również dobry moment na przemyślenia i odnalezienia samego siebie. Malaa – jedna z najważniejszych postaci w wytwórni Confession, postanowił odpocząć od mediów społecznościowych. Na jak długo?

Malaa odcina się od social media

Malaa słynie z krótkich lecz treściwych przekazów, nie inaczej jest tym razem. 23 grudnia, artysta dał jasno do zrozumienia, że pora odpocząć od internetowego zgiełku. Na jak długo? Tego na ten moment nie wiemy.

Muszę na chwilę odłączyć się od mediów społecznościowych, aby skupić się na tym, co jest naprawdę ważne w moim życiu… ale Malaa nadal was kocham!” – Malaa

Obecny rok w wykonaniu Malaa obfitował w ogrom występów solowych, jak i we współpracy z Tchami. Jeśli jednak chodzi o premiery, to było skromnie, ale treściwie. Współpraca z Jacknife, w wyniku której powstał utwór “Revolt”, okazała się jedną z mocniejszych propozycji tego roku. Singiel miał swoją premierę w Premiere Classe, czyli labelu DJ Snake’a i było to 10 wydanie dla tej wytwórni.

Malaa – Revolt ft. Jacknife

Kolejnym mocnym punktem okazała się współpraca z REZZ, która zaowocowała utworem “Criminals”. Singiel został wydany nakładem Confession, czyli bądź co bądź, głównej wytwórni francuskiego artysty. Wartym odnotowania jest fakt, że “Criminals” było jedną z najważniejszych premier tego roku dla labelu Tchamiego.

Rezz x Malaa – Criminals

Malaa miał również swój wkład w albumie “Carte Blanche”, czyli drugim studyjnym albumie Williama. Kolektyw “Pardon My French” połączył w końcu siły, dzięki czemu poznaliśmy produkcję o nazwie “Made In France”.

DJ Snake & Tchami, Malaa & Mercer – Made In France

Czasem trzeba odpocząć

Przerwy od social media, stają się w świecie EDM coraz częściej wykorzystywaną opcją na odpoczynek. Bez wątpienia, jedną z najgłośniejszych sytuacji była decyzja Hardwella o odetchnięciu od koncertowania i życia w sieci.

Malaa, jako artysta wokół którego utrzymana jest aura tajemniczości, musi ukrywać swoje emocje, jak i prawdziwego siebie. Francuz ogłosił przerwę od social media, a nie od koncertowania. Już 1 lutego 2020 roku Malaa wystąpi na urodzinach Club Holidays w Orchowie, gdzie miejmy nadzieję – będzie w pełni sił!

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Artur editor

Pomysłodawca oraz właściciel strony Confession - Team Poland, fanatyk francuskiej sceny muzycznej, oraz muzyki Bass / G - House.