Mamry Music Festival 2020 – Melo.Kids otwierają line-up!

4 Lis 2019

Pierwszymi artystami, który otwiera line-up Mamry Music Festival 2020 są MELO.KIDS. To duet DJ-ów i producentów, którzy grają od wielu lat i odnoszą sukcesy na scenie klubowej. Ich utwory są wspierane przez takie gwiazdy, jak Tiesto, Hardwell, David Guetta, DJ Snake, Martin Garrix i wielu innych.

Organizator Mamry Music Festival postanowił szerzej wesprzeć węgorzewskiego partnera – stowarzyszenie “Pomagam Bo lubię”. W tym roku na stoiskach stowarzyszenia, kupując różnego rodzaju specjały, uczestnicy imprezy wspierali najbardziej potrzebujących – osoby niepełnosprawne będące pod opieką stowarzyszenia. Podobnie będzie w roku 2020, bo wolontariusze z “Pomagam Bo lubię” będą obecni na Mamry Music Festival 2020 od pierwszych dźwięków. Organizator postanowił, że 5 % brutto z każdego biletu zostanie przeznaczone na wsparcie osób niepełnosprawnych z terenu powiatu węgorzewskiego. Właśnie poprzez wspomnianą organizację.

Od 4 listopada poprzez stronę internetową Mamry Music Festival można zakupić pierwszą pulę biletów “Standard” oraz 100 szt. biletów “Premium”. Mamry Music Festival odbędzie się 8 sierpnia 2020 roku w Węgorzewie na Plaży Mamry. To kolejna edycja imprezy dla fanów muzyki EDM, ponieważ MMF jest kontynuacją wcześniejszej imprezy organizowanej w latach 2018-19. Już wkrótce kolejne informacje i kolejni wykonawcy.

Bilety: mamrymusic.pl

Mamry Music Festival | Facebook | Instagram | WWW

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.