Markus Schulz został okradziony w trakcie huraganu. Zaginął złoty mixer!

13 Wrz 2017

markus-schulz-okradziony-news

W ostatnich dniach cały świat żyje szalejącymi za wielką wodą ekstremalnymi zjawiskami atmosferycznymi. Z powodu huraganu ucierpiało wiele osób, w tym utraciło dach nad głową. Mówi się także sporo o przykładach zwykłego szabrownictwa, które w chaosie spowodowanym stratami materialnymi przychodzi złodziejom o wiele łatwiej. I właśnie ten wątek dziś poruszę.

Na Facebooku Markusa Schulza, jednej z ikon muzyki Trance, pojawił się długi wpis na temat ostatnich wydarzeń, które miały miejsce. Producent, na co dzień mieszkający w Miami, postanowił uciec przed kataklizmem do Buenos Aires. Będąc już na miejscu i obserwując wydarzenia z dystansu, otrzymał informację o włamaniu do siedziby jego wytwórni muzycznej – Coldharbour Recordings – która mieści się właśnie w Miami.

Wiadomość ta była dla producenta tym bardziej przytłaczająca, że jak się okazało, oprócz sprzętu biurowego, został skradziony złoty mikser, który Markus otrzymał jako statuetkę za zdobycie tytułu najlepszego DJ-a Ameryki w plebiscycie organizowanym przez DJ Times (gwoli przypomnienia – owe miano przypadało artyście dwukrotnie – w 2012 i 2014 roku).

Jak napisał Markus w swoim wpisie, “sprzęt można zastąpić, w odróżnieniu od czegoś kojarzącego się z prestiżem, dumą i noszącego wartość sentymentalną”.

Pełną informację znajdziecie poniżej.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor