Markus Schulz wystąpi w Ex Club koło Gniezna! Będzie się działo!

24 Wrz 2016

Markus Schulz wystąpi w Ex Club
Absolutny guru muzyki Trance/Progressive/Electronica, najlepszy DJ Ameryki w latach 2012 i 2014 według DJ Times. Prowadzący prestiżowy Global DJ Broadcast, producent i właściciel wytwórni Coldharbour Recordings, ale przede wszystkim fenomenalny artysta o niepodważalnym talencie. Markus Schulz wystąpi w Ex Club w Mieleszynie koło Gniezna, gdzie przez jedną wyjątkową noc będzie czynił magię za konsolą w Waszym ulubionym miejscu! Zobaczcie go na żywo! Przeżyjcie to!

Markus już nie raz podkreślał, że uwielbia polską publiczność, która wyjątkowo emocjonalnie reaguje na muzykę. Dobitnie wyraził to komponując utwór “Katowice”, do którego stworzenia zainspirował go występ na “Mayday” w 2010 roku.

“Polacy mają w sobie niesamowitą pasję. Kiedy moja kariera zaczynała rozrastać się do rangi międzynarodowej, Polska była dla mnie jednym z najważniejszych miejsc w Europie, w których chciałem zagrać.” – Markus Schulz

Zanotujcie datę 8 października, bo już wtedy wszyscy spotkamy się w Klubie EX w Mieleszynie!

Start: 21:00
Bilety: Informacje wkrótce…
Link do wydarzenia: bit.ly/MSEXEM

Jeśli szukacie transportu na tę imprezę, to zajrzyjcie do dyskusji w grupie na Facebooku.

Wstęp wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Ex Club | Facebook

Markus Schulz | Facebook | Twitter | Instagram

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.