Marnik & Wombat – Flying Turtles

28 Kwi 2016

13077385_1049426485123267_679280203_n
Włoski duet Marnik, to jeden z najszybciej rozwijających się talentów na scenie muzyki elektronicznej. Ich produkcje notują wysokie pozycje na listach Beatport, a sety rozkręcają sceny klubowe na całym świecie. Tracki Włochów otrzymują support od najbardziej znanych postaci współczesnej sceny muzycznej. Emanuele i Alessandro – znani jako Marnik – przyciągają uwagę wpadającymi w ucho melodiami, w których możemy usłyszeć inspiracje muzyką Trance oraz Progressive House. W rezultacie otrzymujemy produkcje zdobywające serca fanów na całym świecie.

Ich ostatnia produkcja ,,Baazar” powstała we współpracy z KSHMR, znalazła się ona na pierwszym miejscu listy Beatport. Została również oficjalnym hymnem Sunburn Goa 2015 i wydana pod szyldem Spinnin’ Records. Produkcje Włochów nie są obce dla Top 10. Wspólna produkcja z Tony’m Juniorem ,,Jump Around” wydana w DOORN Records czy ,,Orion” wydany w Armada Trice we współpracy z Lush&Simon, to również wysoko notowane produkcje w Top 10 Beatport.

Najnowszym odkryciem muzyki jest pojawienie się dzikiego i tajemniczego Wom-bata. Jego szalone melodie podbijają sceny muzyki elektronicznej, stające się z produkcji na produkcję coraz mocniejszymi. Magia jego dźwięków sprawiła, że zyskał uwagę i rozpoznawalność największych wytwórni i najbardziej znanych producentów. Jego tracki były sygnowane przez takie labele, jak Spinnin’ Records, OXYGEN czy Maxximize Records. Zdobył support od takich gwiazd, jak Dimitri Vegas & Like Mike, R3hab, Tiesto i wielu innych. Mimo braku wiedzy na temat jego pochodzenia i miejsca pobytu, historia Wom-bat toczy się dalej i w przyszłości na pewno będzie jeszcze o nim głośno.

Z połączenia sił Marnik oraz Wom-bat powstał track ,,Flying Turtles”. Produkcja zyskała support, m.in.: Dimitri Vegas & Like Mike, R3hab, Nicky Romero, Yves V czy Bassjackers. Polecam!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.