Marshmello usunął teledysk, bo obraził Deadmau5’a

6 Lis 2016

Marshmello usunął teledysk
Przemysł muzyczny jest specyficznym miejscem. Z jednej strony związany jest z olbrzymimi pieniędzmi, ale z drugiej strony z artystami, którzy są dosyć wrażliwi. Czasem jest to wręcz nadwrażliwość i to nie na punkcie muzyki, a na punkcie własnej osoby. Już od dawna obserwujemy przepychanki Marshmello i Deadmau5’a, którzy to nie raz rozmawiali ze sobą poprzez Twittera. W najnowszym teledysku do utworu “Ritual”, Marshmello zażartował z Joela i umieścił tam postać w charakterystycznym hełmie, jednak posiadała ona płetwę pomiędzy uszami. Było to oczywiste nawiązanie do Deadmau5’a.

Używam czasu przeszłego, ponieważ Marshmello usunął teledysk i wrzucił go na nowo. Tym razem nie zawiera on sceny z hełmem Deadmau5’a. Oczywiście nie zabrakło wpisów na Twitterze, które tłumaczą o co chodzi.

“Chodzi o to, że ja nigdy nie musiałem kogoś parodiować w teledysku, aby jakoś ukryć moją niepewność związaną z niskiej jakości Trapem.” – Deadmau5

W sumie dziwię się Deadmau5’owi, że zareagował aż tak nerwowo. Prawda jest taka, że w ten sposób pomógł w promocji tego utworu, czyli uzyskał odwrotny skutek do zamierzonego.

“Powinieneś coś wyprodukować z Marshmello, to byłby hit. Dzięki temu mógłbyś wrócić do gry.” – Fan

“Nie, dzięki. Nie cieszy mnie marnowanie czasu na promocję syfu. Lubię być sobą.” – Deadmau5

Marshmello | Facebook

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.